720VR
EN
1
Màquina de doblegar de tall de fusta amb rotlle de paper
Descripció dels productes

És adequat per arrugar, troquelar diversos estoigs de cigarrets, estoigs de medicaments, sobres, gots de paper, bols de paper, bosses de regal i diversos productes de paper.

Pot acabar amb el relleu del paper, el plegat, el troquelat i la recollida automàtica tots els passos al mateix temps.



Paràmetre tècnic

modelFD-970×550    
FD-1080×640   
FD-1200×640
FD-1400×780
Àrea de tall màxima (mm)950 × 5201050 600 *1160 600 *1350 740 *
Precisió de tall (mm)0.200.200.200.20
Gram de paper (g/m3)120-600120-600120-600120-600
Capacitat de producció (temps/min)90-14090-14090-14090-120
Requisit de pressió d'aire (Mpa)0.50.50.50.5
Consum de pressió d'aire (m³/min)0.250.250.250.25
Pressió màxima de tall (T)280280280280
Pes (t)7.58.59.511
Diàmetre màxim del rodet (mm)1600160016001600
Potència total (kw)14141420
Dimensions (mm)* 5500 2300 1800 ** 5500 2500 1800 ** 5500 2800 2000 ** 7000 3500 2200 *

 

 DETALLS IL·LUSTRATS

细节 1
EMBRAGATGE NEUMÀTIC
CONFIGURACIÓ ELÈCTRICA
L'embragatge d'alta qualitat pot reflectir ràpidament i garantir una alta seguretat.
Tots els originals elèctrics adopten marques importades, d'acord amb l'estàndard ce de la unió europea.
TRANSMISSIÓ LLIGA RECTATRANSMISSIONS SÍNCRONES DE CORREA
1. Reductor d'alta precisió, per garantir la precisió de l'alimentació.
2. servomotor, fàcil d'operar
1. Alta precisió.
2.Servo drive, fàcil d'operar.

FAQ
P1: Quins tipus de màquines teniu? Quant de temps porta la teva fàbrica en aquest camp?
aTenim més de 10 anys d'experiència en la fabricació de màquines de tall de rotlles, màquina de perforació de rotlles, màquina de muntatge de cartró, màquina de formació de caixes de paper, màquina de caixes de paper, màquina d'impressió flexogràfica, màquina d'envasos que treballa amb empreses d'envasament cotitzades per a KFC, Mcdonald's, Subway. , Starbucks.
P2: Sou una fàbrica o una empresa comercial?
Som una fàbrica de màquina d'impressió flexogràfica, màquina de troquelar, màquina de caixa de paper. També comprem equips relacionats per als clients. Més de 10 anys d'experiència en màquines fan que els nostres productes es venguin molt bé a tot el món.
P3: Pots aconsellar la solució de producció?
Si us plau, envia'ns els productes que vas a produir. Dibuixarem la mida del producte, la mida en blanc, el disseny de troquelat, el disseny d'impressió. Et recomanarem les màquines adequades segons els teus productes.
P4; Què passa amb la postvenda?
A partir del nostre fort equip postvenda i una rica experiència, podem resoldre la majoria dels problemes en línia mitjançant videotrucades, missatges i correu electrònic.
P5: Feida accepta una màquina personalitzada?
Sí, podríem dissenyar la màquina segons els requisits del client.

 

Investigació